×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
خباز: اقدام کنندگان علیه دولت یا ناآگاه یا خائن به کشور هستند

«محمد رضا خباز» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان ضمن انتقاد از هجمه های صورت گرفته علیه دولت، گفت: یکی از توصیه های همیشگی امام خمینی (ره) این بود که ید واحده باشید و باهم متحد باشید. ایشان می فرمودند که «اگر متحد باشید آمریکا و شوروی نمی توانند به شما لطمه بزنند. من از آمریکا و شوروی نمی ترسم از اختلاف میان شما می مترسم.»

 

استاندار پیشین سمنان یادآور شد: همچنین این سخنان حکیمه امام (ره) بارها و بارها با تعابیر دیگری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه دلسوزان نظام مورد تاکید قرار گرفته است.

 

وی افزود: علاوه برآن عقل حکم می کند که در میان جنگ نیروها با یکدیگر متحد باشند تا دشمن را به زانو در بیاروند. اگر کسی در میانه جنگ شعار اختلاف بدهد یا ناآگاه است یا مغرض است که نتیجه هر دوی این اقدامات کمک کردن به دشمن است.

 

استانداری پیشین خراسان شمالی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که شرایط امروز کشور را یک جنگ اقتصادی دانسته اند، اظهارداشت: آثار جنگ اقتصادی از جنگ نظامی بیشتر است و از طریق جنگ اقتصادی ممکن است دشمن بتواند ما را به زانو در بیاورد اما در جنگ نظامی این قدرت را نخواهد داشت.

 

خباز در ادامه به شاد شدن دشمن با وجود اختلاف میان نیروهای انقلابی اشاره کرد و افزود: دشمن می خواهد در کشور ما اختلاف و تفرقه وجود داشته باشد و دوست دارد که ما درگیر باشیم تا به این وسیله بتواند به اهداف شوم خودش برسد. اگر ما کاری کردیم که دشمن خوشحال و امیدوار شد و در اهداف شوم خود استوارتر شد عملا به آسیاب دشمن آب ریخته ایم.

 

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کسانی که امروز علیه دولت اقدام می کنند و حتی برای عدم کفایت رئیس جمهوری و استیضاح وی امضا جمع می کنند یا ناآگاه هستند یا خائن به کشور هستند. خیانت عموما با ماسک های انقلابی، معنوی و دینی صورت می گیرد و زیر این ماسک ها قدم هایی برمی دارند تا دشمن شاد شویم.

 

وی تاکید کرد: اتحاد بین نیروهای کشور باعث ضعف دشمن می شود و باید طبق آیه قرآن اتحاد و وحدت نیروهای کشور حفظ شود. جامعه ای که در آن اختلاف حاکم باشد دوران عزت، شرفت و کرامت را تجربه نمی کند.

 

خباز ادامه داد: عقل حکم می کند در این شرایط ید واحده داشته باشیم و دولت را در مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی یاری کنیم. قرآن کریم و امام راحل و رهبری عظیم الشان هم بر ضرورت حفظ اتحاد تاکید دارند و آن پیر عزیز سفر کرده و شهدای ۳۳۰ هزار گانه که برای عزت و کرامت کشور جانشان را دادند هم انتظار وحدت میان گروه های کشور دارند.

 

فعال سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: اختلاف انداز در هر لباسی که باشد کارش اشتباه و خلاف عقل و منطق است. در آینده دست این افرادی که در صدد ایجاد تفرقه و خیانت و لطمه زدن به جمهوری اسلامی هستند رو خواهد شد. چه بسا مشخص شود که این ها مزدوران در لباس موجه هستند و کاری کرده اند که اسرائیل و آمریکا خوشحال شوند.

منبع خبر : شبستان
true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

false
false
true

false