۳میلیارد یورو تفاهم‌نامه دولت با بخش خصوصی در استان سمنان منعقد شده است

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

محمدرضا خباز در جلسه مدیریت عملکرد و بازرسی استان سمنان با تأکید بر لزوم اطلاع‌رسانی عملکرد دولت برای مردم گفت: بالغ‌بر ۳ هزار میلیارد یورو تفاهم‌نامه دولت با بخش خصوصی در استان سمنان منعقدشده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
استاندار سمنان در جلسه مدیریت عملکرد و بازرسی استان سمنان اظهار داشت: بازرسان در کشور نقش ویژه‌ای برای نظام و دولت دارند و این نقش در محور عملکرد دستگاه‌های اجرایی قرار دارد.
وی با تأکید بر اینکه استانداری سمنان در همه امور مسئول و پاسخگوست و کاری بسیار حساس دارد تصریح کرد: پاسخگویی به همه مسائل به دفتر بازرسی ارجاع می‌شود و این وظایف بازرسان را سنگین می‌کند.
دکتر خباز با اشاره به جایگاه حساس بازرسی در دستگاه‌های اجرایی خاطرنشان کرد: عده‌ای این روزها در پی سیاه نمایی هستند تا کارهای دولت را در چشم مردم کوچک کنند، دولت خدمات ارزشمندی را به جامعه ارائه می‌دهد و ما باید این خدمات را به نحو مطلوب به آگاهی مردم برسانیم.
ایشان با بیان اینکه در بخش اقتصاد استان سمنان بالغ‌بر ۸ همایش سرمایه‌گذاری انجام‌شده است که عملکرد اقتصادی استان را تا حد زیادی ارتقا می‌بخشد افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور اگر می‌خواهیم جهش اقتصادی ایجاد شود باید وابستگی به درآمدهای نفتی کم سرمایه بخش خصوصی افزایش یابد.
استاندار سمنان با تأکید بر اینکه برای تحقق تفاهم‌نامه‌ها باید تلاش و همت بیشتری شود اذعان کرد: بالغ‌بر ۶ هزار میلیارد یورو بین بخش خصوصی و دولت تفاهم‌نامه همکاری منعقدشده است که سهم استان سمنان از این همایش بالغ‌بر که ۳ هزار میلیارد یورو بود.
وی بابیان اینکه در بعد سیاسی استان سمنان از یک تعادلی برخوردار است اضافه کرد: در انتخابات تلاش کردیم هیچ مجموعه ای احساس تردید نکند و انتخابات با سلامت کامل برگزار شود.
دکتر خباز با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی در این استان بیان کرد: طرح محله محور آسیب‌های اجتماعی به شورای فرهنگ عمومی کشور ارائه شد و در بحث امربه‌معروف و نهی از منکر نیز استان عملکرد بسیار خوبی داشته است.

امروز
کل بازدید
775
2965082

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.