جهانگیری: عدالت وقتی ارزش دارد که مردم طعم آن را بچشند

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

معاون اول رییس جمهوری گفت: توسعه بدون عدالت، توسعه نیست و وقتی ارزش دارد که آحاد مردم طعم آن را بچشند و وقتی چشیدند، بدانند که عدالت برقرار شده است.

به نقل از ایرنا، اسحاق جهانگیری روز یکشنبه در آیین نکوداشت ساماندهی سهام عدالت با شعار افزایش ثروت خانوارهای ایرانی که با حضور نمایندگانی از 31 استان کشور در سالن سران اجلاس برگزار شد، افزود: عدالت جزو مهم ترین رسالت هایی است که هر انسان آزاده ای باید انجام می دهد.
وی ادامه داد: در مکتب و مذهب ما عدل و عدالت به عنوان پایه های اصلی و اساسی است و تنظیم کننده امور و ساماندهی کننده آن است.
معاون اول رییس جمهوری اظهارداشت: امیرالمومنین (ع) با آن هم عظمت تلاش کرد که عدالت را اجرا کند و در این مسیر به شهادت می رسد البته بدترین تعریف از عدالت این است که آن را به مسائل اقتصادی محدود کنیم و مردم باید در همه زمینه ها از جمله تبعیض، فقر، مبارزه با فساد باید طعم عدالت را بچشند.
جهانگیری خاطرنشان کرد: انسان ها باید از فرصت های مناسب برخودار باشند و شرایط مساوی و رقابتی برای همه وجود داشته باشد، چرا که مهم ترین هدف انقلاب آرمان امام (ره) وشهدا و رهبری استقرار عدالت است.
وی یادآور شد: اگر به دنبال رضایت شهروندان هستیم، باید به دنبال استقرار عدالت باشیم و در همین جا اعلام می کنم که هیچ کس منتی ندارد که 150 هزار یا 75 هزار تومان به سهامداران عدالت سود داده است.

امروز
کل بازدید
805
2968245

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.