پرداخت ۴۵۹ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان سمنان

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

برای توسعه اشتغال ، امسال ۴۵۹ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۷۸۹ واحد تولیدی استان سمنان پرداخت شد.

 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان گفت:  ۵۱درصد از سهم پرداختی تسهیلات رونق تولید در استان محقق شده است.
بهروز اسودی افزود : امسال در سامانه بهین یاب بیش از دو هزار واحد تولیدی ثبت نام کردند که  ۳۶۲ میلیارد تومان مربوط به بخش صنعت و ۹۷ میلیارد تومان نیز مربوط به بخش کشاورزی بود.
به گفته وی ، پرونده هزار و ۱۶۴ واحد تولیدی استان سمنان هم برای دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۹ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده که از این تعداد ۳۱۸ واحد مربوط به بخش صنعت و ۸۴۶ واحد نیز مربوط به بخش کشاورزی است.
اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در این جلسه با درخواست پرداخت تسهیلات به ۱۳ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی موافقت کردند.
از این تعداد طرح ، ۹ طرح به ارزش ۳۳ میلیارد تومان مربوط به بخش صنعت و چهار طرح به ارزش حدود سه میلیارد تومان مربوط به بخش کشاورزی است .
این طرح ها برای ۱۷۲ نفر اشتغالزایی کرده است .

امروز
کل بازدید
298
2964605

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.