استاندار خراسان شمالی: سازمان برنامه و بودجه باید در برابر مطالبات غیرکارشناسی بایستد

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

استاندار خراسان شمالی در آیین بهره برداری ساختمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لزوم توزیع اعتبارات بر مبنای شاخص های علمی را گوشزد کرد و از مدیران و کارشناسان این سازمان خواست در مقابل درخواست ها و تصمیم های غیرکارشناسی که مغایر عدالت است، بایستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا خباز اظهار داشت: اختصاص اعتبار 50 میلیارد ریالی برای فراهم کردن این ساختمان یکی از قول های استاندار پیشین بود که بر آن تاکید کردیم و امروز خرسندم این وعده محقق شد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دارای فضای جدید شده است.
حجت الاسلام یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد نیز 
تصریح کرد: عدالت ، امنیت و رفاه مردم از نگاه امام صادق(ع) بستر رشد و توسعه جامعه به شمار می رود لذا سعی کنیم در تمام حوزه های مدیریتی خود این سه اصل را مورد توجه قرار دهیم.
احسانعلی عالی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هم با اشاره به اهمیت و حساسیت کار این سازمان در پیشبرد اهداف توسعه ای کشور خاطرنشان کرد: فضای قبلی و استیجاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی در شأن کارکنان این سازمان و مدیران استان نبود که با حمایت استاندار خراسان شمالی و رئیس سازمان برنامه و بودجه ساختمان جدید تهیه شد.

کل بازدید
2993287

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.