حضور استاندار خراسان شمالی در راهپیمایی ۱۳ آبان

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

استاندار خراسان شمالی به همراه معاونان و مدیران ستادی استانداری و مسئولان استان همگام با اقشار مختلف مردم شهر بجنورد در راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شرکت کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا خباز در حاشیه این راهپیمایی باشکوه اظهار داشت: شرایط امروز کشور بسیار حساس است زیرا آمریکا در دشمنی با ایران اسلامی شمشیر را از روبسته و در حالی که بارها و بارها سرش به سنگ خورده اما دست از تهدید ملت ایران بر نمی دارد.
وی افزود: حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی امروز درس عبرتی برای استکبار جهانی خواهد بود و مردم ما حساس تر از گذشته شده اند زیرا آمریکا بدترین نوع ادبیات و روش را نسبت به ایرانیان رواداشته اما باید بدانند که ما تا آخرین نفس خود در مقابل استکبار جهانی ایستادگی می کنیم.
 گفتنی است، راهپیمایی 13 آبان 97 در بجنورد با سخنرانی حسین شیخ الاسلام معاون بین‌الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب، اجرای سرود دانش آموزان و قرائت قطعنامه پایانی و آتش زدن آدمک نماد استکبار پایان یافت.

کل بازدید
3024159

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.