حقوق مردم در بازار نباید تضییع شود

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

استاندار خراسان شمالی با حضور در اداره کل تعزیرات حکومتی ضمن بازدید و عرض خداقوت و تبریک به کارکنان به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد تاسیس این سازمان، بر رعایت عدل و انصاف از سوی کسبه بازار تاکید کرد و گفت: حقوق مردم در این شرایط جنگ اقتصادی نباید تضییع شود؛ ضمن آن که سازمان تعزیرات حکومتی باید رسیدگی به پرونده ها را با سرعت بیشتری انجام دهد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا خباز در حاشیه این بازدید و طی نشستی با اعضای مجموعه اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه نقش تعزیرات حکومتی بیش از پیش احساس می شود لذا باید چاره ای اندیشید که بخشی از آن، تصمیم گیری سیاستگذاران و بخش دیگر آن برنامه ریزی مسئولان و تلاش بیشتر آنان را می طلبد.
وی با تاکید بر این که نباید آنچه را  دشمن به ما تحمیل کرده است،بپذیریم، تصریح کرد:دستگاه های اجرایی متولی باید تلاش مضاعفی در برقراری عدالت و انصاف در جامعه داشته باشند.
دکتر خباز با تاکید بر این نکته که شرایط امروز بازار ما به نظارت بیشتری نیاز دارد، خاطرنشان کرد: مجموعه تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت می توانند با استفاده از ظرفیت قانونی و بخش خصوصی یک مجموعه همراه و همدل داشته باشند که خروجی آن فشار کمتر به مردم خواهد بود تا از این طریق بتوانیم دین خود را به نظام و کشور ادا کنیم.

کل بازدید
3024160

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.