سه شنبه, 05 بهمن 1395

پورمحمدی با بیان این که برجام میدان عمل است،افزود: همه وظیفه داریم که برجام را خوب اجرا کنیم. بدانیم که اگر در میدان سیاسی نتوانیم دستاورد داشته باشیم، در میدان عملی هم نمی توانیم دستاورد داشته ...

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: مرکز رشد و شتاب دهی کسب و کار زنان با هدف انگیزه و آگاهی‌بخشی به بانوان جامعه، در همه استان ها باید راه اندازی شود.

سخنان مهم سید حسن خمینی در مورد آیت الله هاشمی(ره): آقای هاشمی شاگرد خوب مکتب امام بود/ او شخصا «گفتمان» نزاع های سیاسی و انتخاباتی بود/ هاشمی ابایی نداشت که دیگران وضع زندگی او را بفهمند/ او «شجاعت ...

وی بیان کرد: از این بدتر کسانی که برای رسیدن به دنیا از دین مایه می گذارند، دروغ می گویند، تهمت می زنند، احتکار می کنند و هر کاری که دلشان خواست انجام می دهند.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و اقتصاددان کشور گفت: عملکرد دولت دکتر روحانی در حوزه اقتصاد یکی از درخشان ترین عملکردها پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت تدبیر و امید اظهار کرد: سیاست این دولت ثبات و آرامش، حرکت در مسیر ارزش های انقلاب اسلامی و انسجام فعالیت های فرهنگی به دور از هر نوع نگاه سیاسی است.

دبیر شورای نگهبان با تجلیل از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را شخصیتی کلیدی در نظام اسلامی توصیف کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رحمانی خلیلی: بیایید راه هاشمی را ادامه دهیم. فکرنکنید ما با تک حزبی و تک نفری و تک نظری می توانیم نجات یابیم. محال است.

نهمین نشست خبری حجت السلام حسن روحانی با رسانه های داخلی و خارجی که به مناسبت سالگرد اجرای برجام تدارک دیده شده بود، عصر امروز در سلن شهید بهشتی ساختمان ریاست جمهوری برگذار شد.

اگر قرار است فردي را بشناسيم بايد او را در كوران حوادث و در فراز و نشيب ها و نوسانات شناخت، مرحوم آيت الله رفسنجاني به خوبي خود را نشان داد.

دکتر محمدرضا خباز نماینده ادوار مجلس

استاندار سمنان

آخرین اخبار ایرنا

گزارش تصویری

لاله های ترشیزکهن