استاندار خراسان شمالی خواستار شد؛ مشارکت مردم در تامین امنیت پایدار

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر این نکته که امنیت سرلوحه کار هر جامعه پیشرفته است، لزوم جلب مشارکت آحاد مردم در تامین امنیت پایدار جامعه را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا خباز در نشست ستاد استانی طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی استان اظهار داشت: وجود امنیت موجب می شود تمام شهروندان امور خود را به درستی انجام دهند لذا در این مسیر نیازمند مشارکت مردم هستیم و این مشارکت مردم جزو منویات مقام معظم رهبری است که باید محقق شود.
وی خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه امنیت به تمامی اقشار جامعه مرتبط است لذا مردم متدین کشور ما در این مباحث حداکثر مشارکت را خواهند داشت و در این استان هم شاهد هستیم که امنیت کامل برقرار است.
دکتر خباز با بیان اینکه مردم ثمرات امنیت را لمس کرده اند لذا می توانیم از مشارکت آنان بهره مند شویم، تصریح کرد: مقرر شد جلسه ای با حضور خیرانی که در مباحث سلامت، دانشگاه و مدرسه سازی نقش دارند، در امنیت نیز مشارکت داشته باشند و این موضوع همیشه ثابت شده زمانی که مردم مشارکت داشته و وارد صحنه شده اند، سریع تر مشکلات حل شده است.
وی با بیان اینکه امنیت باید پایدار باشد، بیان کرد: اساس کار وزارت کشور و نیروی انتظامی برقراری امنیت در جامعه است لذا باید اقداماتی را انجام داد تا مردم در هر نقطه ای پس از مشاهده ناامنی، چنین مواردی را گزارش دهند.
سردار مظاهری فرمانده انتظامی استان نیز در این جلسه جلب مشارکت همگانی در تکمیل پردیس خدماتی رفاهی ناجا، بازسازی برخی پاسگاه های انتظامی و پلیس راه و کلانتری ها، احداث چند واحد انتظامی و جاده ای و اختصاص اعتبار برای حفاظت فیزیکی ستاد انتظامی استان را خواستار شد.

کل بازدید
2992996

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.