استاندار خراسان شمالی بر نقش مهم رسانه ها در شرایط کنونی کشور تاکید کرد

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

استاندار خراسان شمالی با اشاره به شرایط کنونی کشور که مشمول فشارها و تحریم های داخلی (احتکار کالا) و فشار و تحریم استکبار جهانی است، بر نقش مهم رسانه های کشور در بازتاب و انعکاس اخبار صحیح و واقعی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدرضا خباز در دیدار مدیر عامل خبرگزاری تسنیم، این رسانه را وزین و ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت:تمام رسانه ها باید این نکته مهم را مورد توجه قرار دهند که نباید هر سخن غیر واقعی را انتشار دهند زیرا علاوه بر مردم باید در پیشگاه خداوند نیز پاسخگو باشند.
وی با بیان این که سرعت، دقت و صحت اساس کار رسانه هاست، ادامه داد:رسانه ها باید بدانند که موضوع صحت بر سرعت برتری دارد زیرا باید پاسخگوی سخنان خود باشند چون با انتشار هر مطلبی پای حیثیت افراد در میان است بنابراین نباید شاهد انتشار اخباری باشیم که نیاز به تکذبیه پیدا کند.
دکتر خباز خاطرنشان کرد:با توجه به این که رسانه ها زمینه های اصلی حفظ نظام را عهده دار هستند، باید در انعکاس اخبار تمام حواس خود را معطوف به اخبار صحیح کنند.
وی از به کارگیری نیروهای جوان در بدنه خبرگزاری تسنیم ابراز خرسندی کرد و افزود: باید از نیروهای جوان که دارای تحرک، توانایی و ریسک پذیری بیشتری هستند، استفاده کرد زیرا وجود چنین نیروهایی تحول در یک مجموعه را موجب می شود.
مدیرعامل خبرگزاری تسنیم نیز در این دیدار، دکتر خباز استاندار خراسان شمالی را چهره ای رسانه ای دانست و گفت:رسانه ها گرفتاری ها وسختی های بسیاری دارند اما هم چنان جایگاه اصلی خود را حفظ کرده اند.
مجید قلی زاده تصریح کرد:سرعت، دقت و صحت محور انجام امور ما در انعکاس اخبار است و تمام تلاش خود را در این سال ها معطوف تحقق این شعار کرده ایم و در فضای رقابتی رسانه ها توانسته ایم به جایگاه مطلوبی دست یابیم.

کل بازدید
2992895

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.