استاندار: با نگاه حل مشکلات راهکار اجرایی ارائه دهیم

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

استاندار خراسان شمالی در نهمین نشست ستاد سرمایه گذاری استان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی با نگاه حل مشکلات مردم در جلسات حضور یابند و راهکار اجرایی ارائه دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا خباز در این نشست اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی به عنوان مشاوران در جلسات حضور دارند و با توجه به این که سرمایه گذار به اعتماد ما در استان اقدام به سرمایه گذاری می کند، بنابراین باید در جلسات با نگاه کارشناسی و رویکرد حل مشکلات راهکارهای اجرایی ارائه دهیم.
دکتر خباز بار دیگر با تاکید بر این که برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم، تصریح کرد: اما اعتقاد بنده حمایت از سرمایه گذار واقعی و نه تماما وابسته به تسهیلات دولتی است.
وی در ادامه سخنان خود افزود: حمایت از سرمایه گذاری جدید نباید موجب تعطیلی سرمایه گذاری های پیشین شود و تاکید دارم در بحث سرمایه گذاری رفاه عمومی مردم در اولویت باشد.
دکتر خباز مطرح کرد: در صدور مجوزها نباید محدودیت ایجاد کرد بلکه با ایجاد فضای رقابتی در حوزه های مختلفی برای ارائه خدمات بهتر به مردم تلاش کنیم.

کل بازدید
2992943

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.