استاندار خراسان شمالی: آینده کشور در گرو تلاش های امروز دانشجویان است

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

استاندار خراسان شمالی صبح دوشنبه در آیین ورودی نودانشجویان دانشگاه بجنورد گفت: آینده کشور در گرو تلاش های امروز دانشجویان است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدرضا خباز در این آیین اظهار داشت: تلاش همه ما مسئولان فراهم سازی شرایط مناسب برای تحصیل دانشجویان با آرامش خیال است و با این نگاه پیش از شروع سال تحصیلی جدید از دانشگاه های مرکز استان بازدید داشتم و از تمامی متولیان امر خواستم با هم افزایی بیشتر، مشکلات موجود به ویژه بحث خوابگاه های دانشجویی را حل کنند.
وی افزود: از دانشجویان خواستارم با مغتنم شمردن فرصت موجود به تزکیه نفس بپردازند و با کسب مدارج علمی بالاتر برای خدمت به سربلندی نظام و این مرز و بوم تلاش کنند و تاکید می کنم تمام ما مسئولان برای خدمت به شما دانشجویان آمده ایم و این خدمت را مایه افتخار خود می دانیم.
وی تصریح کرد: شما دانشجویان در آینده ای نه چندان دور و با توجه به تلاش امروز خود در گوشه ای از مملکت به خدمت رسانی مشغول خواهید شد بنابراین بار دیگر تاکید می کنم قدر این فرصت استثنایی و غیر قابل تکرار را بدانید.
دکتر خباز گفت: امروز جمهوری اسلامی به لحاظ توانایی ها و تجهیزات نظامی در اوج عزت و عظمت قرار دارد و دشمن با علم به این موضوع که نمی تواند به وسیله تهدید نظامی بر ما مسلط شود، جنگ نابرابر اقتصادی را برنامه ریزی کرده است.
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی در ادامه بار دیگر دانشجویان را مخاطب سخنان خود قرار داد و افزود: بدانید روزی شهرهای این کشور مورد هجمه موشک های دوربرد دشمنان بود اما جوانان آن زمان سینه های خود را آماج گلوله های دشمن قرار دادند و برای سربلندی کشور از جان خود گذشتند و امروز هم با تلاش دولت شرایط اقتصادی کشور رو به بهبود است و به زودی دندان طمع دشمن از ریشه کشیده خواهد شد.
دکتر خباز از آمادگی استان برای حل مشکلات دانشجویان خبر داد و گفت: تلاش می کنیم دانشجویان برای نیل به اهداف علمی خود دغدغه ای جز تحصیل نداشته باشند.

کل بازدید
2992978

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.