استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: موفقیت در طرح توان افزایی بنیاد علوی با ایجاد خودباوری در جوامع محلی

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

استاندار خراسان شمالی چهارشنبه با حضور در نشست شورای اداری شهرستان مانه و سملقان بر ایجاد خودباوری در جوامع محلی برای موفقیت در طرح توان افزایی بنیاد علوی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدرضا خباز در این نشست با حمایت از طرح توسعه ای بنیاد علوی در مانه و سملقان، اظهار داشت: شهرستان مانه و سملقان به عنوان چهارمین منطقه مدل توسعه ای بنیاد علوی انتخاب شده است و امروز می تواند از روزهای تاریخی و نقطه عطفی برای این شهرستان باشد.
وی افزود: هدف از برگزاری این نشست همفکری و هم افزایی برای کمک به ایجاد خودباوری در مردم جوامع محلی با رویکرد توسعه است چرا که بنیاد علوی با کوله باری از تجارب علمی موفق در این شهرستان حضور می یابد و ما نیز باید از این فرصت حداکثر استفاده را داشته باشیم.
وی ادامه داد: با طرح توسعه ای بنیاد علوی، بنیانی مرصوص و کاری ماندگار در شهرستان مانه و سملقان پایه ریزی می شود و بنده اعتقاد دارم با پیروی از نسخه های عملیاتی این بنیاد که با اندیشه ای بلند به دنبال ارائه خدمت به مردم هستند، می توانیم به مراتب به موفقیت های بیشتری از منطقه قلعه گنج کرمان دست یابیم چرا که این شهرستان از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار است.
دکتر خباز تاکید کرد: در این مدل توسعه ای باید فکر پول و اعتبار را از ذهن خود خارج کنیم و با ایجاد خودباوری در جوانان جوامع محلی به دنبال احیای استعدادهای خدادای آنان باشیم و تاکید دارم مردم موتور محرکه این طرح هستند.
وی اشاره داشت: در 19 مهر ماه سال 1391 خراسان شمالی میزبان مقام معظم رهبری بود که این حضور برکات مادی و معنوی فراوانی را به همراه داشت و امروز نیز میزبان سفیران ایشان یعنی بنیاد علوی است و بنده این حسن اتفاق را به فال نیک می گیرم و بر این باور هستم که برای اجرای این طرح توسعه ای باید آیه شریفه" ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم " را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
دکتر خباز ادامه داد: برای موفقیت در امور مختلف باید مردم پای کار باشند بنابراین برای جلب اعتماد و مشارکت عمومی در مدل توسعه ای بنیاد علوی باید از نقطه نظرات و پیشنهادهای جوامع محلی بهره مند شویم.

کل بازدید
2993012

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.