جمعه, 03 فروردين 1397
ديدار با خانواده مصدومين حادثه قطار

توسط استاندار سمنان انجام شد:

  • انداز قلم

استاندار سمنان در اين ديدار ضمن ابراز تاسف از حادثه برخورد قطارهاي مسافربري اظهار داشت:به محض اطلاع از وقوع حادثه اقدامات اوليه جهت انتقال مجروحان و مصدومان اين حادثه ي عظيم انجام شد و تمامي حادثه ديدگان در اسرع وقت به بيمارستان هاي دامغان و سمنان انتقال يافتند .

ايشان همچنين از پي گيري تخصصي اين سانحه توسط تيم هاي حقيقت ياب وزارت راه و شهرسازي و راه آهن جمهوري اسلامي خبرداد و گفت: بر اساس دستور رياست محترم جمهور و همچنين رياست محترم قوه قضائيه اين امر در حال پيگيري است و در اولين فرصت اطلاع رساني لازم انجام خواهد شد .

وي همچنين گفت : در حال حاضر تعداد ۱۶ نفر از مصدومان بستري شده ي اين سانحه در بيمارستان هاي دامغان و سمنان در حال مداوا قرار گرفته اند و با تلاش پزشكان روند بهبودي اين عزيزان دنبال مي شود .

دكتر خباز با اداي احترام به ارواح بلند جانباختگان اين حادثه و عرض تسليت به  بازماندگان گفت : با هماهنگي هاي انجام شده با استان آذربايجان شرقي اجساد ۴۴ تن از جانباختگان اين حادثه جهت تعيين هويت و آزمايش DNA   به تبريز انتقال يافت و تلاش شده است تا اقدامات حمايتي از خانواده هاي مصدومان كه جهت سركشي به اين عزيزان در سمنان به سر مي برند به نحو مطلوب به انجام رسد .

 

در اين جلسه ، يكي از حاضران به نمايندگي از خانواده هاي مصدومان با تشكر از ميهمان نوازي مردم و مسئولان استان سمنان خواستار رسيدگي به پرونده ي اين سانحه و برخورد با عوامل احتمالي آن شد . 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد