سه شنبه, 29 اسفند 1396

اعضای منتخب شورای اسلامی بردسکن و خلیل آباد

  • انداز قلم

اعضای منتخب شورای اسلامی بردسکن مشخص شدند

ایرنا - فرماندار بردسکن اسامی منتخبان مردم این شهر در پنجمین دوره شورای اسلامی را اعلام کرد.

اعضای منتخب شورای اسلامی بردسکن مشخص شدند

برات علی نیا، یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از مجموع 14 هزار و 678 رای ماخوذه در بردسکن علی صابری با چهار هزار و 52 رای، مهدی غلامی ثانی با سه هزار و 462 رای، محمد یوسفی با سه هزار و 228، فاطمه رضوانی با سه هزار و 26 رای و سیداحمد شبانی با 2 هزار و 952 رای به عنوان اعضای اصلی این شورا برگزیده شدند.

وی افزود: همچنین حسین هنرور با 2 هزار و 705 رای، علی عباسی با 2 هزار و 570 رای و علی صادق نژاد با 2 هزار و 442 رای به عنوان اعضای علی البدل شورا انتخاب شدند.

 

** معرفی اعضای شورای اسلامی شهر انابد

بخشدار انابد، از توابع بردسکن نیز گفت: علی محمد لقایی فردوسی با هزار و 834 رای، محمد کاظمی با هزار و 751 رای، مهدی غلامی با هزار و 675 رای، حسین فرزانه با هزار و 478 رای و مسعود حاجی زاده با هزار و 258 رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی این شهر انتخاب شدند.

محمود عباس نژاد با بیان اینکه در شهر انابد تنها هفت نامزد شورای شهر بوده اند، گفت: حسین جوان با 981 رای و محمود ملایی با 750 رای به عنوان اعضای علی البدل شورا رای آوردند.

 

** اعضای شورای اسلامی شهرآباد مشخص شدند

سیدعلی موسوی، بخشدار شهرآباد بردسکن نیز گفت: علی نجفی با 766 رای، محمد صحرایی با 699 رای، قاسم رستمی با 666 رای، احمد نخعی با 638 رای و حسین آبافت با 524 رای به عنوان اعضای اصلی و سیدحسین موسوی، مهدی معماری و مرتضی نخعی به ترتیب با 472، 438 و 397 رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهرآباد برگزیده شدند.

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر خلیل آباد مشخص شد

مشهد- ایرنا- فرماندار خلیل آباد گفت: با پایان شمارش مجموع هفت هزار و 225 رای ماخوذه آمار نهایی انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خلیل آباد ‌مرکز این شهرستان و منتخبان آن مشخص شدند.

نتایج انتخابات شورای شهر خلیل آباد مشخص شد

مجتبی شاکری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع این تعداد 'حسین بهشتیان' با کسب سه هزار و 342 رای، 'محسن زارع' با دو هزار و 597 رای، 'علیرضا زیبایی' با دو هزار و 212 رای، 'غلامرضا توکلی' با دو هزار و 30 رای و 'محسن یاقوتی' با کسب هزار و 578 رای به عنوان پنج عضو اصلی شورای شهر خلیل آباد انتخاب شدند.

وی ادامه داد: 'احسان کاظم نژاد خلیل آباد، سیدمحمد صلاحی و سیدعلی بنام' نیز به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر خلیل آباد انتخاب شدند.

 

فرماندار خلیل آباد به مشارکت 84 درصدی مردم این شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری نیز اشاره و بیان کرد: خواب دشمنان برای توطئه آفرینی با حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات تعبیر نشد و مردم پای دفاع از آرمانها و ارزشهای نظام ایستاده اند و هرجا احساس خطر کنند در کنار مسئولان هستند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد