جمعه, 03 فروردين 1397

والدین شهدا، شایسته‌ترین فرزندان کشور را تربیت کردند

  • انداز قلم

نماینده مردم خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی

والدین شهدا، شایسته‌ترین فرزندان کشور را تربیت کردند

 

بهروز بنیادی گفت: والدین شهدا، شایسته‌ترین فرزندان کشور را تربیت و تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند

والدین شهدا، شایسته‌ترین فرزندان کشور را تربیت کردند

 

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، نماینده مردم کاشمر ، خلیل آباد و بردسکن، در مجلس شورای اسلامی در دیدار با والدین برادران شهید ابوالقاسم و مهدی جعفریان و مادر شهید محمد رضا کریمیان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا گفت: صبر ، ایثار و گذشت والدین شهدا ستودنی است و والدین شهدا، شایسته‌ترین فرزندان کشور را تربیت و تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده اند.

 

بهروز بنیادی با اشاره به تلاش خانواده هاي معظم شهدا در تربيت صحيح فرزندانشان،  تصریح کرد: والدين گرانقدر شهدا با تلاش و كوشش خود مسير سعادت و نيكبختي را به فرزندان خود مي آموزند و شهدا به لحاظ اينكه خوب تربيت شده اند در جهت  آموزه هاي ديني زندگي خود را پایه گذاری کرده اند .

 

وی  بالندگي و پيشرفت كنوني ايران اسلامي را مرهون خون شهدا و رشادت هاي ايثارگران در مقاطع مختلف از تاريخ شكوهمند انقلاب اسلامي دانست و افزود: امروز ايران اسلامي با توجه به اقتدار روزافزون خود به يكي از كشورهاي تاثيرگذار و مهم معادلات جهاني تبديل شده  بنابراين همگي اين پيشرفت ها و بالندگي ها  در سايةدلاوري ها و رشادت هاي ايثارگران و شهدا حاصل شده است.

 

این دیدار که با حضور شاکری فرماندار شهرستان خلیل آباد ، رزمی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران ، خطائی رئیس تامین اجتماعی و روشندل معاون فرهنگی آموزش و پرورش برگزار شد، از والدین شهیدان تجلیل به عمل آمد.

 

برادران شهید ابوالقاسم و مهدی جعفریان در فروردین و اردیهشت سال 1344 و 42 چشم به جهان گشودند و در فروردین و اریبهشت 1362و 65 در عملیات والفجر یک و کربلای 3  و شهید محمد رضا کریمیان  10 شهریور 1339 متولد شد و 4خرداد 1361 در عملیات کوشک آزاد سازی خرمشهر به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

 

همچنین در مراسم لیالی شب قدر با حضور خانواده های شهدا و اهالی روستا در گلزار شهدای شهر کندر از توابع شهرستان خلیل آباد که 15 شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است  برگزار شده است

 

 

گفتنی است شهرستان خلیل آباد یک صدو 98 شهید تقدسم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد