سه شنبه, 29 اسفند 1396

رایزنی فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی با روحانی درباره شاخص‌های اعضای کابینه دولت دوازدهم

  • انداز قلم

نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی خبر داد

رایزنی فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی با روحانی درباره شاخص‌های اعضای کابینه دولت دوازدهم

نماینده مردم بردسکن، کاشمر وخلیل آباد درمجلس شورای اسلامی از رایزنی فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی با روحانی درباره شاخص‌های اعضای کابینه دولت دوازدهم خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از بردسکن، بهروز بنیادی ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز درمانی انابد از نیمه وقت به شبانه روزی، اظهار داشت: طرح تحول سلامت دولت از اقدامات موثر و به‌جا در این دولت بود که تا حد زیادی از مشکلات مردم کاسته شود.

 

وی از عدم تامین متخصص مورد نیاز در بیمارستان ولی عصر(عج) بردسکن  انتقاد کرد و افزود: موضوع تامین متخصص این بیمارستان  پیگیری می شود و قول‌های مساعد برای حل هرچه سریع‌تر پزشک متخصص زنان وزایمان  از خراسان رضوی داده شده است.

 

نماینده مردم بردسکن، کاشمر وخلیل آباد درمجلس شورای اسلامی بر تقویت آنتن‌دهی تلویزیون در مناطق عشایری و اینترنت در برخی از روستاهاب منطقه بردسکن، تاکید کرد و از مسؤولان امر خواست در این حوزه نیز ورود پیدا کنند.

 

 بنیادی با محکوم نمودن حرکت تروریستی اخیر در کشور و حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم حضرت امام راحل، متذکر شد:  اعضای فراکسیون خواستار تشکیل جلسه غیرعلنی دیگری برای اخذ تصمیم مناسب برای مقابله  با داعش در سطح منطقه‌ای و داخلی کشور شدند و همچنین بر لزوم ارتقای سطح امنیتی خانه ملت و نمایندگان تاکید کردند.

 

 

وی از تهیه نامه‌ای از سوی این فراکسیون خطاب به رئیس جمهور خبر داد و گفت: فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی با بیش از ۱۲۰ عضو درصدد است، در نامه‌ای به حجت الاسلام روحانی درخصوص شاخص‌ها و ویژگی‌های اعضای کابینه دولت دوازدهم رایزنی کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد